Usługi

kurier Warszawa

Kurier Warszawa i okolice

Warszawa jest największym w Polsce węzłem komunikacyjnym, który wymaga nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Naszą firmę wśród konkurencji wyróżnia ekspresowe działanie. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług, dlatego dbamy o to, by doręczać przesyłki terminowo.

Powstaliśmy z myślą o poprawie jakości usług kurierskich dla klientów, których działalność wymaga codziennego nadawania przesyłek z dostawą tego SAMEGO DNIA.

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów usługi ekspresowej, doręczamy paczkę nawet do 1.5 godziny. To idealne rozwiązanie, gdy zależy Ci na czasie.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia indywidualnej oferty cenowej, która uwzględni Twoje potrzeby i skalę działania.

Kurier międzynarodowy

Dzięki współpracy z rzetelnymi firmami kurierskimi realizujemy zarówno wysyłki krajowe, jak i międzynarodowe. W obecnych czasach wiele ludzi korzysta z usług kurierskich w całym kraju by szybko i bezpiecznie doręczyć przesyłkę z punktu A do punktu B. Wysyłamy przesyłki do 27 krajów Europy oraz na inne kontynenty.

kurier międzynarodowy
konkursy ikon

AKCJE KONKURSOWE I POS-y

Jeśli organizujesz konkurs z dużą ilością nagród – to dobrze trafiłeś. Dajemy możliwość zamawiania towarów bezpośrednio do naszego magazynu, przechowujemy i zajmujemy się całą logistyką aż do momentu opuszczenia magazynu. 

Skompletujemy, zapakujemy i bezpiecznie dostarczymy towary takie jak butelki, elektronikę i cały szereg innych produktów. Uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych Klientów – wspieramy przy organizacji logistycznej loterii promocyjnych, konkursów konsumenckich, programów lojalnościowych oraz gadżetów jubileuszowych.

MATERIAŁY REKLAMOWE

Konfekcja i dostawa materiałów POS (ang. point of sales) czyli wszystko to co wspiera sprzedaż i stanowi jednocześnie nośniki reklamy typu BTL (ang. below the line), czyli reklama umieszczona poza środkami masowego przekazu, jak internet, telewizja czy radio. 

Istnieje wiele kryteriów podziału materiałów POS.

Dzielimy je na miękkie (wobblery, plakaty, ulotki, katalogi) oraz twarde (Roll-up’y, standy, kasetony, litery przestrzenne) co warunkowane jest przez ich przeznaczenie oraz rodzaj użytych materiałów do produkcji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wysyłce POS-ów skontaktuj się z nami.

materiały reklamowe ikon
przesyłki kreatywne

Przesyłki Kreatywne

Organizacja przesyłek kreatywnych dopasowana do wymogów klienta. Dostosujemy auto, strój i porę dnia do konkretnej akcji marketingowej. 
Las w słoiku? To dla nas pestka, poproś o wycenę specjalnej akcji z paczkami kreatywnymi.

EFEKT WOW GWARANTOWANY!

MAGAZYNOWANIE

Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, t.j. przyjmowanie towarów (w kartonach, na paletach), weryfikacja towarów, wydawanie palet / paczek z asortymentem jednorodnym oraz mieszanym, przechowywanie krótko i długoterminowe.

 • Rozładunek/załadunek towarów;
 • Przeładunek towarów;
 • Raportowanie stanów magazynowych;
 • Przeprowadzanie inwentaryzacji;
 • Indywidualne usługi na życzenie klienta (np. tworzenie portfolio towaru, przepakowanie, usunięcie zbędnych etykiet, dokumentów itd.).
magazynowanie
konfekcjonowanie kurier warszawa

KONFEKCJONOWANIE

Starannie i sprawnie odbierzemy towar od Klienta, dołożymy materiały reklamowe, zapakujemy zgodnie z wytycznymi, a następnie dostarczymy we wskazane miejsce w postaci gotowych paczek. Towary od różnych dostawców są łączone w jedną jednostkę transportową. Konfekcjonujemy duże dostawy, zlecenia od firm marketingowych i bezpośrednich producentów.

 • Tworzenie pakietów promocyjnych.
 • Dokładnie ulotek, gadżetów, próbek, komplimentek.
 • Uzupełnianie bądź usuwanie oznaczeń.
 • Przepakowanie towaru z opakowań zbiorczych w jednostkowe i odwrotnie.
 • Etykietowanie/druk etykiet.
 • Pakowanie w folię termokurczliwą.
 • Układanie na paletach.
 • Pakowanie – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Transport dedykowany

Specjalizujemy się w organizacji transportów dedykowanych. Planujesz wysyłkę paletową lub inną w Polsce albo Europie? 
Poproś o pomoc w wycenie specjalnego ładunku.
Organizujemy wszystko od A do Z.

transport dedykowany